| Breite x Höhe | 16χ29 mm |
| 19 mm | |
| holz | πεύκο |
| Diplome | |
| Photos | |
| Leinwand | ✔ |
| Gemälde | |
| Poster | |
| Spiegel | |
| Heiligbild | ✔ |
| Brandmalerei | ✔ |
| Spezialanfertigung | ✔ |
16 tief
£0.01
| Χρώμα | Silber |
|---|---|
| Βάθος | Tiefe |
| Ύφος | Klassisch |
| Φάρδος | 1-3cm |
£0.01
| Breite x Höhe | 16χ29 mm |
| 19 mm | |
| holz | πεύκο |
| Diplome | |
| Photos | |
| Leinwand | ✔ |
| Gemälde | |
| Poster | |
| Spiegel | |
| Heiligbild | ✔ |
| Brandmalerei | ✔ |
| Spezialanfertigung | ✔ |
| Χρώμα | Silber |
|---|---|
| Βάθος | Tiefe |
| Ύφος | Klassisch |
| Φάρδος | 1-3cm |
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.