| Breite x Höhe | 21χ20 mm |
| 15 mm | |
| holz | πεύκο |
| Diplome | ✔ |
| Photos | ✔ |
| Leinwand | ✔ |
| Gemälde | ✔ |
| Poster | ✔ |
| Spiegel | |
| Heiligbild | ✔ |
| Brandmalerei | ✔ |
| Spezialanfertigung | ✔ |
21 dunkles
£0.01
| Χρώμα | Silber |
|---|---|
| Βάθος | Normal |
| Ύφος | Klassisch |
| Φάρδος | 1-3cm |
£0.01
| Breite x Höhe | 21χ20 mm |
| 15 mm | |
| holz | πεύκο |
| Diplome | ✔ |
| Photos | ✔ |
| Leinwand | ✔ |
| Gemälde | ✔ |
| Poster | ✔ |
| Spiegel | |
| Heiligbild | ✔ |
| Brandmalerei | ✔ |
| Spezialanfertigung | ✔ |
| Χρώμα | Silber |
|---|---|
| Βάθος | Normal |
| Ύφος | Klassisch |
| Φάρδος | 1-3cm |
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.