| Breite x Höhe | 24χ32 mm |
| 27 mm | |
| holz | πεύκο |
| Diplome | |
| Photos | |
| Leinwand | ✔ |
| Gemälde | ✔ |
| Poster | |
| Spiegel | |
| Heiligbild | ✔ |
| Brandmalerei | ✔ |
| Spezialanfertigung | ✔ |
24 tiefes
£0.01
| Χρώμα | Schwary, Weiss |
|---|---|
| Βάθος | Tiefe |
| Ύφος | Modern |
| Φάρδος | 1-3cm |
£0.01
| Breite x Höhe | 24χ32 mm |
| 27 mm | |
| holz | πεύκο |
| Diplome | |
| Photos | |
| Leinwand | ✔ |
| Gemälde | ✔ |
| Poster | |
| Spiegel | |
| Heiligbild | ✔ |
| Brandmalerei | ✔ |
| Spezialanfertigung | ✔ |
| Χρώμα | Schwary, Weiss |
|---|---|
| Βάθος | Tiefe |
| Ύφος | Modern |
| Φάρδος | 1-3cm |
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.