| φάρδος x ύψος | 24χ32 mm |
| (εσωτ. βάθος) | 27 mm |
| ξύλο | πεύκο |
| πτυχία | |
| φωτο | |
| καμβάδες | ✔ |
| πίνακες | ✔ |
| αφίσες | |
| καθρέφτης | |
| αγιογραφίες | ✔ |
| πυρογραφίες | ✔ |
| ειδ. κατασκ/ές | ✔ |
24 κουτί πλακέ
£0.01
| Χρώμα | Άσπρο, Μαύρο |
|---|---|
| Βάθος | Βαθύ |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Φάρδος | 1-3εκ |
£0.01
| φάρδος x ύψος | 24χ32 mm |
| (εσωτ. βάθος) | 27 mm |
| ξύλο | πεύκο |
| πτυχία | |
| φωτο | |
| καμβάδες | ✔ |
| πίνακες | ✔ |
| αφίσες | |
| καθρέφτης | |
| αγιογραφίες | ✔ |
| πυρογραφίες | ✔ |
| ειδ. κατασκ/ές | ✔ |
| Χρώμα | Άσπρο, Μαύρο |
|---|---|
| Βάθος | Βαθύ |
| Ύφος | Μοντέρνο |
| Φάρδος | 1-3εκ |
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.