| Breite x Höhe | 20×40 mm |
| 36 mm | |
| holz | πεύκο |
| Diplome | |
| Photos | |
| Leinwand | ✔ |
| Gemälde | ✔ |
| Poster | |
| Spiegel | |
| Heiligbild | ✔ |
| Brandmalerei | ✔ |
| Spezialanfertigung | ✔ |
20 box
£0.01
| Χρώμα | Creme, Schwary, Silber, Walnuss |
|---|---|
| Βάθος | Tiefe |
| Ύφος | Klassisch |
| Φάρδος | 1-3cm |
£0.01
| Breite x Höhe | 20×40 mm |
| 36 mm | |
| holz | πεύκο |
| Diplome | |
| Photos | |
| Leinwand | ✔ |
| Gemälde | ✔ |
| Poster | |
| Spiegel | |
| Heiligbild | ✔ |
| Brandmalerei | ✔ |
| Spezialanfertigung | ✔ |
| Χρώμα | Creme, Schwary, Silber, Walnuss |
|---|---|
| Βάθος | Tiefe |
| Ύφος | Klassisch |
| Φάρδος | 1-3cm |
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.