| Breite x Höhe | 15χ15 mm |
| 5 mm | |
| holz | αγιούς |
| Diplome | ✔ |
| Photos | ✔ |
| Leinwand | |
| Gemälde | |
| Poster | |
| Spiegel | |
| Heiligbild | |
| Brandmalerei | |
| Spezialanfertigung |
15-4 dark walnut
£0.01
| Χρώμα | Walnuss |
|---|---|
| Βάθος | Normal |
| Ύφος | Klassisch |
| Φάρδος | 1-3cm |
£0.01
| Breite x Höhe | 15χ15 mm |
| 5 mm | |
| holz | αγιούς |
| Diplome | ✔ |
| Photos | ✔ |
| Leinwand | |
| Gemälde | |
| Poster | |
| Spiegel | |
| Heiligbild | |
| Brandmalerei | |
| Spezialanfertigung |
| Χρώμα | Walnuss |
|---|---|
| Βάθος | Normal |
| Ύφος | Klassisch |
| Φάρδος | 1-3cm |
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.