| weidth x height | 100χ26 mm |
| (internal depth) | 15 mm |
| wood | πεύκο |
| degrees | |
| photos | |
| canvas | ✔ |
| paintings | ✔ |
| posters | |
| mirror | ✔ |
| icon | |
| pyrography | |
| special assemblings | ✔ |
100-15 wavy antique gold
£0.01
| Χρώμα | Gold |
|---|---|
| Βάθος | Deep |
| Ύφος | Classic |
| Φάρδος | 7-12cm |
£0.01
| weidth x height | 100χ26 mm |
| (internal depth) | 15 mm |
| wood | πεύκο |
| degrees | |
| photos | |
| canvas | ✔ |
| paintings | ✔ |
| posters | |
| mirror | ✔ |
| icon | |
| pyrography | |
| special assemblings | ✔ |
| Χρώμα | Gold |
|---|---|
| Βάθος | Deep |
| Ύφος | Classic |
| Φάρδος | 7-12cm |
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.