| weidth x height | 77χ26 mm |
| (internal depth) | 19 mm |
| wood | πεύκο |
| degrees | |
| photos | |
| canvas | ✔ |
| paintings | ✔ |
| posters | |
| mirror | ✔ |
| icon | ✔ |
| pyrography | ✔ |
| special assemblings | ✔ |
77-12 olive veneer
£0.01
| Χρώμα | Walnut |
|---|---|
| Βάθος | Deep |
| Ύφος | Classic |
| Φάρδος | 7-12cm |
£0.01
| weidth x height | 77χ26 mm |
| (internal depth) | 19 mm |
| wood | πεύκο |
| degrees | |
| photos | |
| canvas | ✔ |
| paintings | ✔ |
| posters | |
| mirror | ✔ |
| icon | ✔ |
| pyrography | ✔ |
| special assemblings | ✔ |
| Χρώμα | Walnut |
|---|---|
| Βάθος | Deep |
| Ύφος | Classic |
| Φάρδος | 7-12cm |
Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.