| weidth x height | 24χ32 mm |
| (internal depth) | 28 mm |
| wood | αγιούς |
| degrees | |
| photos | |
| canvas | ✔ |
| paintings | ✔ |
| posters | |
| mirror | |
| icon | ✔ |
| pyrography | ✔ |
| special assemblings | ✔ |
24 deep
£0.01
| Χρώμα | Black, Cherry, Grey, Natural, Walnut |
|---|---|
| Βάθος | Deep |
| Ύφος | Classic |
| Φάρδος | 1-3cm |





























Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.